• 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
  • HOUSEKEEPING CAMİASI FETHİYEDE BULUŞUYOR
  • ALANYA GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
  • ALANYA TURİZMİ DİM TV’DE TARTIŞILDI
  • TURİZM ÇALIŞANLARINA EĞİTİM SEMİNERİ
  • HOTED GELENEĞİ BOZMADI 12’Cİ BAHAR BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİ
  • ÖĞRENCİLERE TURİZM ANLATILDI
  •  HOUSEKEEPING CAMİASI BODRUM’A DAMGASINI VURDU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOTED ALANYA ANFAŞ HOTEL EKİPMANLARI FUARINA RESMEN DAMGASINI VURDU
Hoted Alanya, Uluslararası 3.Housekeeping olimpiyatlarıyla Antalya Anfaş'daki otel ekipmanları fuarına damga vurdu. 

Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA) Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek okulu eşliğinde 21 ila 24 Ocak 2015 tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve Türkiye'nin en çok ziyaret edilen fuarı olma özelliğine sahip olan uluslar arası Antalya ANFAŞ Hotel Equipment 2015 fuarına Hoted Alanya uluslar arası 3. Housekeepıng olimpiyatlarıyla resmen damgasını vurdu.

HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI HK CAMİANIN BULUŞMA NOKTASIDIR.

Housekeeping Camiasının buluşma noktası olarak görülen ve 
housekeepingcamiasının gelişen ve değişen yeniliklerden yararlanmak adına bir araya geldiği Türkiye'nin ve dünyanın sayılı markalarının katılım gösterdiği fuara, Alanya'dan Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA) katıldı. HOTED ALANYA tarafından Housekeeping (kat hizmetleri) camiasının buluşma noktası olarak gösterilen fuara, sektör çalışanları, Housekeepıng camisı, turizmciler katılımlarıyla büyük destek verdi. 

HOTED ALANYA yönetim kurulu üyeleri yılın en önemli tanıtım ve inovasyon ayağında eksiksiz, tam kadro yerlerini alırken, bu yıl 3. düzenlenen Hoted Alanya 3. uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları ise başından sonuna kadar büyük bir ilgiyle takip edildi. Ülke genelinde açılan ve açılacak olan Housekeepıng derneklerinin de katılarak destek veriği olimpiyatlara Alanya'dan Pegasus Resort Otel ile Long Beach Resort Otel, Afyon İkbal Termal Otel, Türkmenistan Turizm Dernek Komitesi ve Belek Magic Life oteli hem yarışıp, hem de olimpiyatlara destek verdiler. 
Alanyalı Jüri Üyeleri Fuarda Alanya'nın Boşluğunu Doldurdu
Alanya'dan HOTED ALANYA dışında katılımın olmadığı fuarda, jüri üyeleri boşluğu doldurdu. 

HOTED Alanya’nın kurucusu, onursal başkanı ve baş danışmanı Executive Housekeeper Hakan Halit Yeni’ye Alanya'dan, ALTİD yönetim kurulu üyesi Hızır Bozdoğan, AKTAB Başkanı Nail Özden, Alanya Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Nurhan Özcan eşlik etti. Turizmci, eğitim uzmanları Avni Aker, Şule Billur, Emir Hepoğlu ve Executive Housekeeper Nur Hayat Altay da jüride yer alan diğer isimlerdi. 
Turizm okulları kategorisinin jüri üyeliklerinde ise Executive Housekeeperlar Sema Erol, Hüseyin Varol, Ferit şimşek, Pınar Kalkan Çamlar, Emir Hepoğlu ve Kuzey Kıbrıs Antalya temsilcisi Münir Korman yer almıştı.

"HOUSEKEEPING CAMİASININ YÜZÜYÜZ''

Hakan Halit Yeni, Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen uluslararası fuarında 5. kez yer almaktan, uluslararası bir fuarda neonlara Alanya ismini yazdırmaktan ve 3 kez Housekeepıng olimpiyatı düzenlemekten onur duyduklarını söyledi. "Housekeeping camiasının yüzü olmaya camiamızı bu ve benzeri platformlarda temsil etmeye devam edeceğiz" diyen Yeni, eğitim ve çalışma programlarına 2015 yılında ağırlık vereceklerini kaydetti. Hoted Alanya'nın Alanya çıkışlı bir mark olacak diyen Yeni, Ayrıca önümüzdeki yıl olimpiyatların revize edilip, biraz daha büyütülerek gerçekleştirileceğini söyledi. Yeni, katılımlarıyla destek olan Housekeepıng camiasına desteğini esirgemeyen fırmalara ve tüm türizmcilere, Hoted Alanya yönetimi ve üyeleri adına teşekkür etti.

OTELLER KATEGORİSİNİN ŞAMPİYONU LONG BEACH RESORT OTEL 

3. düzenlenen ve oldukça eğlenceli görüntülere sahne olan olimpiyatlarda, yarışmacılar; hızlı ve standartlara uygun yatak yapımı, towel origami (havluyla hayvan figürleri oluşturma), elektrikli süpürge ile hızlı süpürme, hızlı mopla süpürme, basket atma, mumya adam olmak üzere 6 kategoride yarışarak hünerlerini sergilediler. Yarışmalar sonunda :
4050 puanla Long Beach Resort Otel çalışanları 3.sü düzenlenen Housekeeping Olimpiyatlarının şampiyonu oldu. İkinci 3815 puanla Pegasus Resort Otel olurken, 3710 puanla Belek Magic Life grubu 3.lüğü elde etti. Türkmenistan Turizm Dernek Komitesi ise jüri özel ödülü ile olimpiyatı tamamladı. 

OKULLAT KATEGORİSİNİN ŞAMPİYONU DENİZLİ SEMA ABDURRAKMAN KARAMAN TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

22 Ocak’ta turizm okulları, 23 Ocak’ta otellerin yarıştığı fuarda 22 Ocak'ta okullar kategorisinde birinciliği Denizli Sema Abdurrahman karaman Teknik Anadolu Lisesi, ikinciliği Manavgat Şule Muzaffer Meslek Teknik Anadolu Lisesi ve üçüncülüğü ise Alanya Ümit Altay Meslek Teknik Anadolu Lisesi’nin kazanmıştı. 

'' DERECEYE GİREN DE GİRMEYEN DE BİRİNCİDİR!!

Dereceye giren yarışmacılara ödülleri jüri üyeleri tarafından verildi. Tüm katılımcılara olimpiyat tişörtü giydirilerek toplu fotoğraf çektirdiler. 

DERECEYE GİRENLERİ JÜRÜ ADINA YENİ AÇIKLADI.

Olimpiyat sonunda, Hakan Halit Yeni, fuarda camiayı temsil etmenin önemine değindi. Yeni, "medeni cesaret göstererek buraya gelen ve bizi temsil eden herkes gönlümüzde yer etmiştir ve dereceye girse de girmese de bizim için hepsi birincidir. Tüm katılımcı kardşlerimizi ve meslektaşlarımızı ayrı ayrı kutluyoruz" dedi.

Sponsorlara Teşekkür Plaketleri Verildi
HOTED ALANYA'ya destek veren ana sponsor TOLKAR, Yataş, Ayyıldız İlaçlama, Deniz Kimya, Lila Form ve fuar direktörüne teşekkür plaketleri takdim edildi. Ayrıca HOTED ALANYA YÖNETİMİ VE ÜYELERİ , eksiksiz kadrosuylayla fuarda kendilerine destek olan firmalara teşekkür ziyaretlerinde de bulundular. 

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

KİMYASAL EĞİTİM KONULU DUYURU
GÜNSU AŞ. sponsorluğunda yapılacak eğitime tüm meslektaşlarımız davetlidir.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 132
Bugün Tekil 100
Toplam Tekil 107468