• İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10GENEL KURUL İSTİŞARE TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Temmuz’un son haftasında olağan genel kurula hazırlanan Hotel Kat hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED Alanya, genel kurul öncesi istişare toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. 
20- 25 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilen toplantının ikinci bölümü Vikingen Infinity Resort Otelde gerçekleştirildi. Hoted onursal başkanı ve baş danışmanı Hakan Halit Yeni’nin başkanlık ettiği toplantıda mevcut başkan Sema Yörütür sürpriz bir açıklama yaparak aday olmayacağını açıkladı. 

ADAY DEĞİLİM AMA SONANA KADAR YANINIZDAYIM
Sema Yörütür açıklamasında şöyle dedi. ‘’ Bu güne kadar mesleğime en üst seviyeden hizmet ettim gücüm yettiğince, ömrüm el verdiği sürece etmeye de devam edeceğim. Bizler hiçbir karşılık beklemeden gençlere ve meslektaşlarımıza örnek olabilmek adına çalışıp, çaba gösterdik. Biz bir meslek kuruluşuyuz bu tür kuruluşlar şaibeyi kaldırmaz sorumluluk ister, gönüllülük ister. Bildiğiniz üzere beş ay önce top yekûn revize olup, onursal başkanımız Hakan Halit Yeni’nin söylemiyle, bir sloganla yola çıkmıştık. ‘’ HOTED, ALANYA ÇIKIŞLI BİR MARKA OLACAK ’’ İşte bizde bu düşünceyle hareket ettik, etmeye de devam ediyoruz. Makamlar mevkiler kalıcı, insanlar geçicidir. Burada önemli olan, hizmet ettiğiniz kurumun veya kuruluşun amaç ve hedeflerine ne kadar yararlı olup, ne kadar kalıcı imzalar attığınızdır. Buna en iyi örneklerden bir tanesi onursal başkanımız Hakan Halit Yeni’dir. Yıllarca mesleğimizin ve meslektaşlarımızın geleceği için fedakârlıklar yapıp, hatırı sayılır çalışmalara imza atmıştır. Gördüğünüz bildiğiniz üzere, bu yöndeki çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kendilerine tüm camiamızın huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Şahsım olarak bu güne kadar sorumluluk bilinciyle hareket edip, mesleğimiz için elimden gelen ne varsa yapıp örnek olmaya çalıştım. Bildiğiniz üzere önümüzdeki ay genel kurula gidiyoruz. Üyelerimizin arzusuyla genel kurula kadar istişare toplantılarımıza devam edeceğiz. İstişare toplantılarımızda anketler düzenleyerek, fikir alış verişinde bulunuyoruz. Tam olarak olmasa da bir nevi ön seçim gibi de değerlendirebiliriz. 

ADAY DEĞİLİM 
Gençlerimiz, arkadaşlarımız aday olsunlar bizler onların önlerini hep açtık, açmaya da devam edeceğiz. Yeter ki onlar dernekçilik bilinciyle hareket edip, ellerini taşın altına koyarak hizmet etmeye hazırız desinler. Aday olmama kararımı daha önce vermiştim ama açıklama ihtiyacı duymamıştım. Aday olmayacağım ama üzerime düşen ne varsa yapmaya, desteğimi en üst seviyeden sürdürmeye devam edeceğim. Başkanlığını onurla, gururla, şerefle yürüttüğüm bu kuruluş, genel kurula kadar tüm hatlarıyla hazırlayıp, yeni yönetime teslim edilebilmesi için gereken tüm çalışmalar ve hazırlıklar yapılmıştır. Huzurlarınızda bizlere desteğini esirgemeyen, yanımızda yer alan üyelerimize, meslektaşlarımıza ve kıymetli dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’ ’dedi. Toplantı sonrası iftar yemeği yiyen üyeler, toplantıya ev sahipliği yapan Vikingen Otel Housekeepıng müdürü ( Kat hizmetleri müdürü )Hüsniye Faydacı’ya teşekkür edip, çiçek takdim ettiler.

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 92
Bugün Tekil 36
Toplam Tekil 160957