• İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARINDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA) ve Adnan Menderes Üniversitesi Didim meslek yüksekokulu eşliğinde gerçekleştirilecek olan Hoted Alanya 4. Uluslararası Housekeepıng olimpiyatlarının hazırlıkları tamamlandı. 13 ile 16 Ocak 2016 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak olan ve Türkiye'nin en çok ziyaret edilen fuarı olma özelliğine sahip, uluslararası Antalya Anfaş Hotel Equipment 2016 fuarında, her yıl olduğu gibi 4. Housekeepıng olimpiyatlarıyla, Housekeepıng camiası Anfaş’a yine damgasını vurmaya hazırlanıyor.

HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI HK CAMİASININ BULUŞMA NOKTASIDIR

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Hoted ’in kurucusu, onursal başkan ve başdanışman Hakan Halit YENİ, ’’ Dernek başkanımız Tarık SAYLAR ve yönetim kurulunca konuyla ilgili gerekli çalışmalar tamamlanmıştır. Housekeepıng camiasının buluşma noktası olarak gördüğümüz ve dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz olimpiyatlarımızla, bir nevi camiamızın renkli yüzünü sergiliyoruz. Beraberinde, gelişen ve değişen teknolojilerden, yeniliklerden yararlanmak, camiamız adına farkındalık yaratmak ve özellikle tercih edilirliği arttırmak Hk camiası için büyük önem arz etmektedir. Camiamızın mensuplarıyla, dostlarımızla bağlarımızı güçlendirmek, birlik ve beraberlik olgusunun güçlenmesine, pekişmesine katkı sağlamak adına, yarışmalarla, görsel şölenlerle bir kez daha bir araya gelmenin onurunu, gururunu yaşayacağız. 
Türkiye’nin ve dünyanın sayılı markalarının büyük ilgi gösterdiği uluslararası bir fuarda, federasyon yolunda hızla ilerleyen, Türkiye genelindeki Housekeepıng derneklerimiz başta olmak üzere, camiamızın kıymetli mensuplarıyla ve çok değerli iş ortaklarımızla istişarelerde, fikir alış verişlerinde bulunacağız. Bu vesileyle her zaman olduğu gibi hem Alanya’mızı, hem camiamızı en üst perdeden temsil etmenin, bir kez daha mutluluğunu yaşamaya hazırız’’ dedi.

JÜRİ ÜYELERİ, BAŞARILI VE RENKLİ SİMALARDAN OLUŞUYOR

14 Ocak 2016 Perşembe günü turizm okulları, 15 Ocak Cuma otellerin yarışacağı olimpiyatların jüri üyeleri yine başarılı ve renkli simalardan oluşuyor.

15 OCAK CUMA OTEL’LER YARIŞIYOR

Otellerin yarışacağı gün 15 Ocak’ta görev alacak olan jüri üyeleri şu isimlerden oluşuyor. Hoted ’in kurucusu, onursal başkanı ve baş danışmanı Executive Housekeeper HAKAN HALİT YENİ, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) başkan yardımcısı, duayen turizmci HIZIR BOZDOĞAN, AKTAB yönetim kurulu başkanı NAİL ÖZDEN, Alanya Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı NURHAN ÖZCAN, Turizmci ve eğitimci, aynı zamanda sevimli havlular kitabıyla yakından tanıdığımız EMİR HEPOĞLU, geçmiş dönemlerde Antalya Hk derneğinde uzun süre başkanlık yapmış, aynı zamanda Akdeniz üniversitesinde eğitmen olarak görev yapan Executive Hk müdürü AYŞİN DURAN, Porto bello Resort Otel Executive Hk müdürü HÜSEYİN VAROL, Long Beach Resort Hotel operasyon müdürü MEHMET MAHSUN IRMAK Otellerin yarışacağı günde görev alacaklar.

14 OCAK PERŞEMBE TURİZM OKULLARI YARIŞIYOR
Turizm okulları kategorisinin jüri üyeliklerinde ise Akdeniz üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksekokulu öğretim görevlisi BADEGÜL KARAL, Akdeniz üniversitesi eğitim görevlisi HAMZA YALÇIN, turizmci ve eğitimci EMİR HEPOĞLU, Executive Hk müdürü HÜSEYİN VAROL, Voyage Hotels Belek Executive Hk müdürü NURHAYAT ALTAY, Bodrum Hk derneği ( Kahder ) başkanı YUSUF YILDIRIM, Marmaris Hk derneği ( Mahed ) başkanı PINAR KALKAN ÇAMLAR, Fethiye Hk derneği ( Fekhed ) başkanı GÜLSÜM AYAR YILMAZ’dan oluşuyor.

Hakan Yeni; ayrıca 14 ve 15 Ocak 2016 tarihlerinde gidiş dönüş olmak üzere Alanya’dan servisler koyulacağını, katılmak ve konuyla ilgili bilgi almak iteyen üye ve meslektaşlarımızın 0530 517 36 06 numaralı dernek telefonundan genel sekreter Hüsniye Faydacı’ya ulaşarak isimlerini mutlaka yazdırmaları gerekmektedir.

ALANYA'DAN HAREKET SAATİ:08:15 alanya çarşı içi 25 metrelik yol Asya bank önünden hareket edecektir. Fuar merkezinden geri dönüş saat ise 17:00 olarak planlanmıştır.
Tüm meslektaşlarımız, dostlarımız davetlidir' dedi.


HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 92
Bugün Tekil 35
Toplam Tekil 160956