• 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
  • HOUSEKEEPING CAMİASI FETHİYEDE BULUŞUYOR
  • ALANYA GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
  • ALANYA TURİZMİ DİM TV’DE TARTIŞILDI
  • TURİZM ÇALIŞANLARINA EĞİTİM SEMİNERİ
  • HOTED GELENEĞİ BOZMADI 12’Cİ BAHAR BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİ
  • ÖĞRENCİLERE TURİZM ANLATILDI
  •  HOUSEKEEPING CAMİASI BODRUM’A DAMGASINI VURDU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10OLİMPİYATLARDA HOTELLER YARIŞTI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA) 13 ila 16 Ocak 2016 tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve Türkiye`nin en çok ziyaret edilen fuarı olma özelliğine sahip olan Uluslar arası Antalya ANFAŞ 27 Hotel Equipment 2016 fuarına Hoted Alanya Uluslararası 4.Housekeepıng olimpiyatlarıyla fuara resmen damgasını vurdu. 
• 
Housekeepıng, sektörünün gelişen ve değişen yeniliklerden yararlanmak adına bir araya geldiği Türkiye`nin ve dünyanın sayılı markalarının katılım gösterdiği fuara, Alanya`dan Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA) katıldı. HOTED ALANYA tarafından Housekeepıng (kat hizmetleri) camiasının buluşma noktası olarak gösterilen fuara, sektör çalışanları, Housekeepıng camiasının mensupları, turizmciler ve TRT başta olmak üzere, basın mensupları büyük destek verdi. HOTED ALANYA yönetimi ve üyeleri yılın en önemli tanıtım ve inovasyon ayağında, tam kadro yerlerini alırken, bu yıl 4. düzenlenen Housekeepıng Olimpiyatları ise başından sonuna her yıl olduğu gibi büyük bir ilgi gördü. Ülke genelinde yeni açılan Housekeepıng derneklerinin de katılarak destek verdiği olimpiyatlara Otel olarak, Alanya`dan Lonicera World Otel, Orange County Resort Hotel ile Ümit Altay Uygulama Otel katılırken, Club Magic Life Water World Imperial Otel Belek, Lykia World Resort Antalya ve Fethiye Fekhed katıldı. Turizm okulları bölümünde ise yarışmaya, Afyon Emir Murat Özdilek, Kütahya Yoncalı, Denizli Sema Abdurahman Karamanlıoğlu, Mersin Arpaç Bahşiş, Van evliya Çelebi, Manavgat Şule Muzaffer Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri hem yarışıp, hem de olimpiyatlara destek verdiler.
Olimpiyatlar, turizmin duayenlerini ve renkli simalarını Jüri masasında buluşturdu

HOTED Alanya’nın kurucusu, Onursal Başkanı ve Baş Danışmanı Hakan Halit Yeni, Alanya ALTİD Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Hızır Bozdoğan, AKTAB Onursal Başkanı Nail Özden, Long Beach Resort Otel Operasyon Müdürü Mahsun Irmak, Turizmci, eğitimen Emir Hepoğlu, Duayen turizmci Ayşin Duran, Özgür Termal otel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, Hoted Alanya Eğitim Komitesi Başkanı Sema Yörütür, Mahed başkanı Pınar Kalkan Çamlar, Fekhed Başkanı Gülsüm Ayar Yılmaz, Akdeniz Üniversitesinden Badegül Karal ve Hamza Yalçın Jüride görev aldılar.

"Housekeeping Camiasının Yüzüyüz"
Onursal Başkan ve Başdanışman Hakan Halit Yeni, Olimpiyatın önemini belirten kısa bir açıklama yaptı. Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen Uluslar arası bir fuarında neonlara Alanya ismini yazdırmaktan ve 4. kez Housekeepıng olimpiyatları düzenlemekten onur duyduklarını söyledi. Housekeepıng camiasının yüzü olmaya, camiayı bu ve benzer platformlarda en üst seviyeden temsil etmeye devam edeceğiz diyen Yeni, ’’ Değişen ve gelişen teknolojilerden yararlanmak, camiamız adına farkındalık yaratmak, mesleğin renkli yüzünü sergileyerek tercih edilirliği arttırmak adına bu tür etkinlikleri önemsiyoruz’’ dedi. Dernek başkanı Tarık Saylar ise, eğitim, etkinlik ve bu tür organizasyonlara 2016 yılında ağırlık vereceklerini kaydetti. Saylar, ayrıca Olimpiyatlara katılan başta okullar ve oteller olmak üzere, destek verip, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. 
Oteller kategorisinde dereceye girenler

4. Düzenlenen ve oldukça eğlenceli görüntülere sahne olan olimpiyatlarda, yarışmacılar; hızlı ve standartlara uygun yatak yapımı, towel origami (havluyla hayvan figürleri oluşturma), elektrikli süpürge ile hızlı süpürme, hızlı mopla süpürme, basket atma, mumya adam olmak üzere 6 kategoride yarışarak hünerlerini sergilediler. Yarışmalar sonunda : 15 Ocak Cuma Oteller kategorisinde, Ümit Altay Uygulama Otel’i, birinci, Lonicera World Otel ikinci, Magic Life otel üçüncülük alarak dereceye girdiler.

14 Ocak Perşembe turizm okullarının yarıştığı fuarda, okullar kategorisinde birinciliği Van Evliya Celebi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, ikinciliği Manavgat Şule Muzaffer, üçüncülüğü ise Afyon Emir Murat Özdilek Anadolu Lisesi kazandı.

"Kazanan da Kaybeden de Birincidir"

Dereceye giren yarışmacılara ödülleri jüri üyeleri tarafından verildi. Tüm katılımcılara olimpiyat tişörtü ve katılım sertifikası takdim edilerek, toplu fotoğraf çektirdiler. Sonuçlar jüri adına Hakan Halit Yeni tarafından açıklandı. Fuarda camiayı temsil etmenin önemine değinen Yeni, "medeni cesaret göstererek buraya gelen ve bizi temsil eden herkes gönlümüzde yer etmiştir ve kazansa da kaybetse de bizim için hepsi birincidir" dedi.

Sponsorlara Teşekkür Plaketleri Verildi

HOTED ALANYA`ya ve olimpiyatlara destek veren ana sponsor TOLKAR, Sabah yatakları, Deniz Kimya, BDY makine, Kevser Üniforma, Candan Temizlik yetkililerine ve fuar direktörü Arzu Yungul’a, teşekkür plaketleri takdim edildi.

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

KİMYASAL EĞİTİM KONULU DUYURU
GÜNSU AŞ. sponsorluğunda yapılacak eğitime tüm meslektaşlarımız davetlidir.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 132
Bugün Tekil 97
Toplam Tekil 107465