• HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
  • HOUSEKEEPING CAMİASI FETHİYEDE BULUŞUYOR
  • ALANYA GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOTED 2018’E MUHTEŞEM BİR GALA İLE VEDA ETTİ
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği ( HOTED ) tarafından her yıl düzenli olarak yapılan 2018 sezonuna veda gecesi, DİVERSEY kimya’nın ana sponsorluğunda ve Alaiye Resort Otel’in ev sahipliğinde muhteşem bir geceyle gerçekleştirildi.
Geceye, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği ( ALTİD ) İkinci Başkanı Hızır Bozdoğan, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alaiye Hotels genel müdürü Selim Soylu, Alanya ticaret ve sanayi odası basın, halkla ilişkiler şube müdürü ve Alanya gazeteciler cemiyeti genel sekreteri Necati Şatana, Alanya Yiyecek İçecek Derneği (AYİYDER) başkanı Mehmet Erat, Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği başkanı Şinasi Karanlıkoğlu, Anadolu Teknik Yöneticiler ve Çalışanlar Derneği ( ATYD)başkanı Eren Kötenci, Ayfon Özgül termal otel işletme müdürü Neriman Sarı, sektörde faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, Hoted’in en büyük destekçilerinden gecenin ana sponsoru DİVERSEY Kimya’nın bölge yöneticileri, Yiğithan Erkut, Yasin Karsan, Alper Demirörs, Evren Selvi ve Hoted üyelerinin yanısıra birçok seçkin davetli katıldı.

HOTED Başkanı Tarık Saylar’ın Diversey kimya yönetimi ve davetlilere teşekkür konuşması ile başlayan gece, Onursal Başkan ve Başdanışman Hakan Halit Yeni’nin konuşmaları ve sunumu ile devam etti. Hakan Halit Yeni yaptığı konuşmada, ”Bu gece, meslektaşlarımızı, üyelerimizi ve camiamızın mensuplarını bir araya getirerek, iş ortaklarımızla, dostlarımızla beraber dayanışma, kaynaşma başta olmak üzere, Hoted’e destek ve katkılarını hiçbir zaman esirgemeyen saygıdeğer turizmcilerimize, dostlarımıza teşekkür etmek, amacıyla, bir kez daha bir araya gelmenin gururunu yaşıyoruz. Başkanımız, yönetim kurulumuz ve eğitim komitemiz hedef ve amaçlarımıza uygun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Kasım 2018’in ilk haftasında olağan genel kurul seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. 2007 yılında yeğişmeyen tek şey değişimdir sloganıyla çıktığımız bu yolda, yönetim kurullarımızda zaman zaman değişiklikler olsa bile, kuruluşumuzun çalışmaları ve üyelerimizin, camiamızın dayanışması, birlik ve beraberliği asla değişmeyecektir. Her zaman söylediğim gibi biz gücümüzü dostlarımızdan alıyoruz iyi ki varsınız ” dedi.
Gecede, Alanya turistik işletmeciler derneği ikinci başkanı, turizmci Hızır Bozdoğan ve Alaiye Resort Hotels genel müdürü Selim Soylu kısa birer konuşma yaptılar. Özellikle meslek örgütlerine verdikleri önemin altını çizip, bu anlamda Hoted’in başarılı çalışmalarını her zaman yakından takip edip, taktirle karşıladıklarını ve desteklerinin her daim devam edeceğini söylediler.

Konuşmaların ardından Hızır Bozdoğan, Selim Soylu, Neriman Sarı, Yigithan Erkut, Yasin Karsan, Nurhan Özcan ve Muzaffer Arı’ya Hoted’e yapmış oldukları destek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Konuşmaların ve plaket treninin ardından renkli görüntülerin kaydedildiği gecede davetliler müzik eşliğinde geç saatlere kadar doyasıya eğlenip, sezonun setresini attılar. 

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 73
Bugün Tekil 41
Toplam Tekil 134745