• HOTED 1,5 YIL SONRA KAHVALTIDA BULUŞTU
  • İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOUSEKEEPING CAMİASI BODRUM’A DAMGASINI VURDU
Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği ( KAHDER ) Tarafından birincisi gerçekleştirilen İftar yemeği ve ödül töreni gecesi, Ercan Temizlik, personel hizmetleri şirketi sahibi Yaşa Özak ve personel tedarik Şirketi sahibi Serkan Balıkçı, Flora Çamaşırhane sahibi Mehmet Semih Çallıoğlu’nun destek ve katkılarıyla, Bodrum Dedeman Otelde görkemli bir geceyle gerçekleştirildi.

Geceye ilgi büyüktü.

Ev sahibi kahder yönetim kurulunun tam kadro hazır bulunduğu geceye Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Coşkun, Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkan Yardımcısı Buğra Çetin ve basın mensuplarının yanı sıra, Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu derneği Hoted eğitim komitesi başkanı Sema Yörütür ve Huriye Günen, Fethiye Kat Hizmetleri Müdürleri Derneği Fekhed başkanı Gülsüm Ayar Yılmaz, Kahder üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Geceye Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği Hoted ‘in kurucusu, uluslararası turizm fuarlarda her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Housekeepıng olimpiyatlarının mimarı, olan, gerek uluslararası arenalarda, gerek ise ülkemizde Housekeepıng camiasının çıtasının yükseltilmesine ve geliştirilmesine yönelik yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, onursal başkan, başdanışman Executive Hk müdürü Hakan Halit Yen konuşmacı ve onur konuğu olarak katıldı.

Recai Akman, ''Geleneksel hale getireceğiz''

Gecenin açılış konuşmasını Kahder yönetim kurulu başkanı Recai Akman gerçekleştirdi. Akman,’’ Gecemize şehir içi ve şehir dışından katılan çok kıymetli onur konuklarımız ve gecemizin sponsorları Yaşa Özak, Serkan Balıkçı ve Mehmet Semih Çallıoğu beyefendiler başta olmak üzere, Geçmiş dönem başkanlarımıza, değerli üyelerimize ve yanımızda yer alıp, derneğimizin çalışmalarına desteğini esirgemeyen, katılan, katkı sağlayan herkese Bodrum kat hizmetleri camiası, yönetim kurulumuz ve kuruluşumuz Kahder üyeleri adına teşekkür ediyorum. Bu akşam birincisini gerçekleştirdiğimiz ödül töreni gecemizi bu yıl iftar yemeği ile birleştirerek ilkini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu organizasyonu geleneksel hale getirip, dostlarımızla ve üyelerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Housekeepıng mesleği adına, sizlerin de destek ve katkılarıyla mesleğimiz adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her birinize katılım ve katkılarınızdan dolayı ayrı ayrı şahsım ve yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkür eder, saygı ve şükranlarımı sunarım’ ’dedi. Başkan Akman, Bodrum’da yaşanan Housekeepıng camiasının sorunları ve çözüm önerilerini sıralayarak konuşmasını noktaladı.

Hakan Halit Yeni, ''Hem eleştirdi, hem övdü'' Bodrum sokakları 
ve trafiği eleştirdi, alçak yapıyı övdü.

Geceye onur konuğu ve konuşmacı olarak katılan onursal başkan, başdanışman, Executive Hk müdürü Hakan Halit yeni yaptığı konuşmasında, Housekeeping müdür ve çalışanlarına çok güzel bir şehirde görev yaptıklarını ifade ederek, ”Bir kere yüksek binaların olmayışı çok güzel. Başımızı kaldırdığımızda gökyüzünü görebiliyorsunuz. Biz Antalya’da maalesef gökyüzünü göremiyoruz. Böyle caddelerin arasından başımızı kaldırıp gökyüzü arıyoruz. Bu anlamda bozulmamış pırıl pırıl bir şehir. Buralarda görev yapmanız, yapıyor olmanız, nefes alıyor olmanız çok güzel bir şey. Buradaki mevcut belediye başkanı ve geçmiş dönem belediye başkanlarımızı da tebrik ediyor, kutluyorum. Ayrıca yasa koyucuları ve uygulayıcıları da kutluyorum. Biraz trafik sorunu var, o da olmasa çok daha güzel olacakmış. Sokaklar çok dar, kaldırımlar çok fazla yoldan büyük. Herhalde onları da çözerler inşallah. Çözeceklerine de eminim” dedi.

''Hijyen yoksa, sağlık yok. Sağlık yoksa konuk yok. Konuk yoksa turizm yok. Turizm yoksa istihdam sorunu var ''

Yeni, ’’ Ülke turizmimizin medeni iftiharları, gurur kaynakları, elleri öpülesi emektarlarımız, ülkemiz turizminin hijyeninden sorumlu, sağlıklı yaşamın korunmasındaki büyük oyuncular, geri dönüşüm turizminin yegâne teminatları olan Housekeepıng camiasının kıymetli mensuplarının bağlı bulunduğu derneklerimizin çalışmalarıyla, bu camiaya gönül vermiş, emek vermiş, zaman harcamış birisi olarak, mesleğimiz adına gurur duyuyorum.15- 20 yıl öncesine göre, Housekeepıng mesleğinin bulunduğu konum günümüz itibariyle olması gerektiği konuma doğru hızla ilerlemektedir. Gecikmeli de olsa bu değişimde hiç şüphe yok ki Housekeepıng derneklerimizin büyük rolü vardır. Bu gün Housekeepıng camiamızı uluslararası fuarlarda, arenalarda HOTED uluslararası Housekeepıng olimpiyatları başta olmak üzere, farklı çalışmalarla en üst perdeden temsil edebiliyorsak ne mutlu bize, ne mutlu sizlere. Bu yıl ülkemizde 50 milyon konuk ağırlamayı hedefliyoruz. Şüphesiz ülkemize gelen konukların geri dönüşümü yani repeat guest dediğimiz konu ülkemiz turizminin geleceği ve istihdam açısından büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla camiamızın önemini şu şekilde kısaca özetleyebiliriz. Hijyen yoksa sağlık yok. Sağlık yoksa memnuniyet yok, memnuniyet yoksa konuk yok. Konuk yoksa turizm yok. Birde ülkemizde ithal eleman meselesi var ki anlaşılır gibi değil, işsizlik oranının neredeyse yüzde on iki ’ye ulaştığı bir yerde bu durum ülkemiz insanına ihanettir. Çalışmalarımıza hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde tüm derneklerimizle Housekeepıng camiasının ve ülkemiz turizminin geleceği için en üst seviyeden devam etmeliyiz’ ’dedi.

Ödül töreni düzenlendi.

Derneğin çalışmalarına destek verip, katkı sağlayanlara teşekkür edildi. 
Daha sonra başkan Recai Akman ve yönetim kurulunca gecenin sponsorlara, geçmiş dönem başkanlarına, dernek üyeleri ve mesleğe gönül vermiş, emek vermiş, Hk müdürlerine, STK başkanlarına ve gecenin onur konuklarına teşekkür edilip, plaketi takdim edildi. Gece, gerçekleştirilen ödül töreninin ardından konukların, dernek yöneticilerinin ve Housekeeping Müdürlerinin fikir alışverişi yaptıkları sohbetin ardından sona erdi.

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 55
Bugün Tekil 22
Toplam Tekil 168992