• TURİZM EMEKÇİLERİ BULUŞTU, KURSİYERLER SERTİFİKALARINI ALDILAR!
  • 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

''Türkiye genelindeki Housekeepıng derneklerinin katılımıyla 2020 sezonu öncesinde 1. Housekeepıng ve turizm çalıştayı gerçekleştirdi.
Turizm çalışanlarının genel sorunları ve özellikle, Housekeepıng bölümüne yönelik tercih edilirliğin bitme noktasına gelmesi, buna bağlı sebepler ve çözüm önerilerini de içeren çalıştay Mavi Safir Laundry ‘nin destek ve katkılarıyla Alanya- Türkler Numa Bay Exclusive Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Hoted Onursal Başkanı Başdanışmanı, Executive Hk Müdürü Hakan Halit Yeni’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve iki gün süren çalıştayda, housekeepıng çalışanlarının sorunları ve tercih edilmeme sebepleri gibi birçok konu geniş kapsamlı masaya yatırıldı.
Çalıştay’a Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) Başkanı Sevgi Topuzel, Antalya Temizlik Yöneticileri Derneği ( ANTED) Başkanı Sümeyra Yılmaz, Fethiye Kat Hizmetleri Eğitimi Derneği ( FEKHED ) Başkanı Gülsüm Ayar, Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği( KAHDER ) Başkanı Recai Akman, İstanbul Housekeepıng Eğitim ve Dayanışma Derneği ( HEDD) 2. Başkanı İrem Sunar, Marmaris Housekeepıng çalışanlarını temsilen Executive Hk Müdürü Süha Yetkin, Nurhayat Altay, Hoted dönem başkanları Tarık Saylar, Sema Yorutur ve derneklerin yönetim kurulları iki gün süreyle katılırken, çalıştayın son gününde ise Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Devrimci Turizm İşçileri Sendikası Başkanı Mustafa Yahyaoğlu ve Numa Bay Exclusive Otel genel müdürü Mahir Oktay katıldı. ''

''Çalıştayla ilgili kısa bir açıklama yapan Onursal Başkan Başdanışman Executive Hk Müdürü Hakan Halit Yeni, ’’Amacımız sürdürülebilir bir turizm için, konuk memnuniyeti ve geri dönüşüm turizminin yegâne teminatları olarak gördüğümüz camiamızın sorunlarının çözülmesi, camiamızdan kopuşların önüne geçilmesi ve housekeepıng departmanına yönelik tercihin arttırılmasıdır. Sorunlara dikkat çekmek, dile getirmek sorumluluklarımız gereği bizim görevimiz. Ama bunlar bizim çözebileceğimiz sorunlar değil. 2023 hedeflerinde 75 milyon konuk, 60 milyar dolar gelir beklediğimiz ve ülke ekonomisini ayakta tutan bu sektörün sürdürülebilirliği başta insana yatırımla mümkün olabilir. Eğer sorunlar dikkate alınmazsa, 5-6 yıl içerisinde konaklama sektörünün yüzü, aynası olan housekeepıng bölümünde istihdamla ilgi çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalacağız.
Bu nedenle sorunlarımızı masaya yatırıp konuştuktan sonra, çözüm önerilerini de içeren, dosyayı bülten haline getirip konunun taraflarına ileterek, yaşadığımız ve ileride yaşayacağımız sorunlara dikkat çekmek istiyoruz. Genel sorunlarımızın yanı sıra bölgesel sorunlarımızı da konuşma fırsatı bulduk. Son derece verimli bir çalıştay oldu. Mavi Safir Laundry ailesinin destek ve katkılarıyla birincisini gerçekleştirdiğimiz çalıştayımıza katılımlarıyla destek veren Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Sayın Burhan Sili, Disk Başkanı Mustafa Yahyaoğlu, Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Numa Bay Exclusive Otel Genel Müdürümüz Mahir Oktay başta olmak üzere, çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içerisinde devam ettiğimiz çok kıymetli başkanlarıma bir kez daha en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bu yönde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’dedi.


HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 3
Dün Tekil 196
Bugün Tekil 6
Toplam Tekil 252138