• 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED Alaiye Resort Hotel’in ev sahipliğinde ve Diversey Kimya’nın  destek ve katkılarıyla gerçekleştirdiği muhteşem bir balo ile 2023 turizm sezonuna veda etti.
Her yıl gerçekleştirilen geleneksel Hoted balosunda Cumhuriyet’in yüzüncü yılı nedeniyle iki kutlama birden yapıldı. Saygı duruşu, istiklal marşı ve yüzüncü yıl marşıyla başlayan gece, doğrusu görülmeye değerdi. 
HOTED’in çözüm ortaklarından Diversey Kimya’nın destek ve katkılarıyla düzenlenen baloya HOTED'in Kurucusu, Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni, Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen, Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Başkanı Ergül Demiral, Gastronomi Yıldızları Derneği başkanı Hidayet Kızıları, Akdeniz Yiyecek İçecek Derneği AYİY-DER başkanı Mustafa Gencer, Anadolu Teknik Yöneticileri Derneği başkanı İlhami Yalçınkaya, Dernekler masası şefi Onur Akkoyun, Türkiye seyahat acenteleri Tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav Yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Belediye meclis üyesi Serkan Salvur, Diversey Kimya Akdeniz bölge müdürü Yasin Karsan ve ekibi, Yaşar Uysal, Bilpa Aş yönetim kurulu başkanı Alptuğ Bildirici, Özak insan kaynakları sahibi Yaşa Özak, sektörde faaliyet gösteren ve Hoted’e destek veren firmaların temsilcileri,  basın mensupları, HOTED üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli  katıldı. 
HOTED Başkanı Sevgi Topuzel ve yönetim kurulu üyelerinin konukları kapıda karşılamasıyla başlayan gece Hakan Halit Yeni'nin sektörde yaşanan kalifiye personel sorunuyla ilgili konuşmasıyla devam etti. Gecede kent konseyi başkanı Nurhan Özcan, Türkiye seyahat acenteleri Tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Algc başkanı Ferit Kesen, Diversey Kimya bölge müdürü Yasin Karsan ve STK başkanları kısa birer konuşma yaparak HOTED'in çalışmalarını takdir ettiklerini, desteklemeye devam edeceklerini söylediler.  Konuşmaların ardından HOTED’in eğitim, etkinlik ve faaliyetlerine destek veren Diversey Kimya bölge müdürü Yasin Karsan, STK başkanları, kent konseyi başkanı Nurhan Özcan, Türkiye seyahat acentaları tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Aktif Gazeteciler Cemiyeti ALGC başkanı Ferit Kesen, AGC temsilcisi Hamdi Acet, Hoted geçmiş dönem başkanı ve ev sahibi Hk müdürü Tarık Saylar, Hoted eğitim komite başkanı Sema Yörütür’e HOTED'in eğitim etkinlik ve faaliyetlerine destek veren firmaların temsilcilerine teşekkür edilip, çiçek ve plaket takdim edildi. 
9. Kat Şefliği kurslarına katılan kursiyerlere sertifikalarının verilmesinin ardından Cüneyt Güzel'in sahne aldığı gece, geç saatlere kadar eğlence eşliğinde devam etti.

HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 119
Bugün Tekil 38
Toplam Tekil 247914