• 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
Yeni, iş verenlere Bodrum'dan seslendi. VAROL Tekstil'in destek ve katkılarıyla Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği KAHDER'in organize ettiği gece Bodrum Costa Maya Otel'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Housekeepıng camiasını ve Ege'yi buluşturan geceye, HOTED'in kurucusu onursal başkanı başdanışmanı ve Housekeepıng eğitmeni Hakan Halit Yeni, Varol tekstil yönetim  kurulu başkanı Yaşar Varol, Varol tekstil genel müdürü Oktay Özsoy ve ekibi, Bodrum profesyonel otel yöneticileri derneği, teknik müdürler derneği, Alanya, Fethiye, Marmaris, Kuşadası Housekeepıng dernekleri ve üyeleri, Özak insan kaynakları yönetim kurulu başkanı Yaşa Özak ve Bodrum KAHDER üyeleri tam kadro katıldılar.
Gecenin açılış konuşmasını KAHDER başkanı Zeliha Tunca  gerçekleştirdi. Tunca, “Şehir içi ve şehir dışından davetimize tüm nezaketleriyle icabet eden çok kıymetli meslektaşlarımıza, camiamızın, housekeepıng derneklerimizin bir araya gelmesinde ve çıtasının yükseltilmesi yönünde büyük çabalar gösteren, bizlere her daim öncülük edip, destek veren, onur konuğumuz onursal başkanımız, başdanışmanımız Hakan Halit Yeni'ye, Varol tekstil yönetim kurulu başkanı Yaşar Varol ve değerli ekibine, yanımızda yer alıp, derneklerimize desteklerini esirgemeyen, katılan, katkı sağlayan herkese yönetim kurulumuz ve kuruluşumuz KAHDER üyeleri adına sonsuz teşekkür eder, şükranlarımı sunarım."dedi.
Geceye konuşmacı ve onur konuğu olarak katılan  Hakan Halit Yeni, “KAHDER başkanımız Zeliha Tunca ve  yönetimine, gecenin ana sponsoru VAROL Tekstil ailesine bu muhteşem organizasyon için en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum diyen Yeni, konuşmasına şöyle devam etti.
Geri dönüşüm turizminin yegâne teminatları, ülke turizmimizin medeni iftiharları, ve gurur kaynakları, sağlıklı yaşamın korunmasındaki büyük kahramanlar, housekeepıng mesleğinin yarınları adına yapmış olduğunuz çalışmalarınızla, çabalarınızla, başarılarınızla, camiamıza ve Türk turizmine büyük katkı sağladığınız kesindir. Bu camiaya naçizane emek vermiş, gönül vermiş, zaman harcamış biri olarak, ülkemiz turizmi ve housekeepıng mesleğinin sürdürülebilirliği ve göstermiş olduğunuz üstün gayretlerinizden dolayı, sizlerle gurur duyuyorum. Değerli başkanlarımız başta olmak üzere, bu mesleği, meslek olarak görüp, emek veren, çaba gösteren, hangi şehirde olursa olsun mesleğimizin kuruluşlarına sahip çıkan tüm samimi meslektaşlarımıza canı gönülden, en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Biz ülkemizin dört bir yanındaki meslektaşlarımızla ve Hk derneklerimizle büyük bir aileyiz. Federasyon çalışmalarımızın da sonuna yaklaştık. 
'Emekçilerinize sahip çıkın'
Ege'nin incisi Bodrum'dan tüm kıymetli işverenlerimize bir kez daha çağrıda bulunuyorum. Emekçilerinize sahip çıkın! Böyle giderse, her şey dahil sistemi yerine kendi temizliğini ve yatağını kendin yap,  tabağını kendin topla, yemeğini kendin yap, sistemine geçeceksiniz.
Lojmanlarınızın kapasitesini arttırın, balık istifi gibi bir odaya 5-6 kişi tıkmaktan vazgeçin, maaş politikalarınızı gözden geçirin, altı ay kıskacından çıkın, emekçilerinizin yasal haklarını tam olarak verin. Aksi halde kan kaybetmeye devam edeceğiz. Yabancı uyruklularla ve sağdan soldan toplama elemanla sürdürülebilir bir turizmden bahsetmemiz mümkün değildir." dedi. 
Yeni, ayrıca 16-19 Ocak 2024 tarihleri arasında Housekeepıng camiasının buluşma noktası olarak gördüğümüz Antalya Anfas Otel Ekipmanları fuarında, çok önemli çok kıymetli, her biri kendi alanının en iyileri ve sektörün tanınmış simalarından oluşan panelistlerimizle bir kez daha bir araya gelmeye hazırlanıyoruz." diye konuştu. Gündüz toplantılarla başlayıp, akşam yemek ve eğlenceyle devam eden ve Bodrum prensi Tolga Sezin’in sahne aldığı gecenin sonunda Hakan Halit Yeni ve Yaşar Varol 'a teşekkür plaketi takdim edildi.

HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 119
Bugün Tekil 43
Toplam Tekil 247919