• HOTED 156. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
  • TEŞEKKÜRLER SAYGIDEĞER TURİZMCİLERİMİZ, TEŞEKKÜRLER KIYMETLİ DOSTLARIMIZ
  • 4 ŞUBAT TURİZM EMEKÇİ DERNEKLERİ ZAM PROTESTOSU ORTAK BASIN AÇIKLAMASIDIR!
  • ÜLKE TURİZMİNİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMALARA EN ÜST SEVİYEDEN DEVAM
  • HOTED, 2. YIL ARADAN SONRA SEMİNERLERE START VERDİ!
  • HOTED GÜVEN TAZELEDİ
  • HOTED 1,5 YIL SONRA KAHVALTIDA BULUŞTU
  • İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
HOTED 1,5 YIL SONRA KAHVALTIDA BULUŞTU
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED üyeleri, 1,5 yıl aradan sonra kahvaltıda buluştular. HOTED Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni, "İşletmeciler emekçileri yalnız bırakıp, kaderlerine terk etti" dedi
OLAĞAN genel kurula hazırlanan HOTED, İşlek Laundry, çamaşır yıkama fabrikasının katkılarıyla Leman Kültür’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda üyeleriyle bir araya geldi. Kahvaltıya Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Alanya'nın tanınmış simalarından Şevki Türktaş, basın mensupları ve çok sayıda HOTED üyesi katıldı.
Dernek başkanı Sevgi Topuzel ve yönetim kurulu üyelerinin konukları kapıda karşılamasıyla başlayan organizasyonda HOTED’in kurucusu, onursal başkanı ve başdanışmanı Hakan Halit Yeni bir konuşma yaptı.
'EMEKÇİLERİ YALNIZ BIRAKIP
KADERLERİNE TERK ETTİNİZ'
Katılım ve katkılarından dolayı davetlilere ve sponsor firmanın yetkililerine teşekkür eden onursal başkan Yeni, "Emekçi camiası olarak pandemi nedeniyle çok zor günler yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Yaklaşık iki yıllık pandemi döneminde işletmecilerimiz çalışanlarına sahip çıkmadılar. Onları kaderlerine terk edip, yalnız bıraktılar. Ülke ekonomisinin ana direklerinden biri olan bacasız sanayimize emekçilerimizi küstürüp, sektörü terk etmelerine sebep oldular. Kalifiye, yani yetişmiş personellerimizin neredeyse yüzde 55'ini kaybettik. Ve bu durumun sonuçlarını 2021 sezonunda hepimiz en üst seviyeden hissettik.
YENİ İŞLETMECİLERE SESLENDİ
Buradan işletmecilerimize sesleniyorum. Geçmişten, en azından 2021 sezonundan umarım gerekli mesajı almışsınızdır. Elinizde kalanlara sahip çıkıp, kayıpların yerini nasıl dolduracağınızın, kayıp personel açığını nasıl tamamlayacağınızın hesabını şimdiden acilen, geç kalmadan yapmaya başlamalısınız. Aksi halde elinizde kalanları da kaybedip, önümüzdeki yıl bacasız sanayimizi mahvedeceksiniz. Şimdi işletmelerimiz kapanma aşamasındalar. Konuyla ilgili detaylı değerlendirmelerimizi 15 Kasım sonrasında kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.
'MİLLİ EĞİTİM İLE GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ'
Genç nesli sektöre kazandırabilmek adına Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü ile meslek okulları başta olmak üzere birçok konuda görüşmeler yaptıklarını, bu konuda çalışmalar netleştikçe detayları paylaşacaklarını ifade eden Yeni, 14 Kasım’da gerçekleştirilecek olan olağan genel kurul sonrasında yeni yönetimin çalışmalara kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.
ŞEVKİ TÜRKTAŞ'A TEŞEKKÜR
Hakan Halit Yeni, konuşmasının ardından İşlek Laundry yetkililerine ve dernek faaliyetlerinin en büyük destekçilerinden biri olan Alanya'nın tanınmış simalarından iş insanı Şevki Türktaş'a Housekeeping camiası adına teşekkür edip, çiçek verdi.

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 58
Bugün Tekil 5
Toplam Tekil 186533