• 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
HOTED, 2. YIL ARADAN SONRA SEMİNERLERE START VERDİ!
''Kuruluşundan bu yana kendi camiasına, emekçilere ve turizme yönelik gerçekleştirmiş olduğu eğitim, etkinlik ve faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren HOTED, pandemi nedeniyle ara verdiği seminerlere iki yıl aradan sonra NİLCO Endüstriyel firmasının destek ve katkılarıyla Sultan Sipahi Resort Otel’in ev sahipliğinde start verdi.
14 Kasım 2021’de genel kurulunu gerçekleştiren HOTED, iki yıl aradan sonra gerçekleştirdiği 155’inci seminer büyük ilgi gördü. HOTED camiasının, emekçilerin ve NİLCO yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen seminerde, maliyeti etkileyen faktörler ve maliyetin düşürülmesi konusu ele alındı.
‘’SAYISIZ ÇALIŞMALARA İMZA ATIP ÜZERİMİZE DÜŞEN NE VARSA FAZLASIYLA YAPIYORUZ’’
HOTED Onursal Başkanı Başdanışmanı Hakan Halit Yeni seminerde kısa bir konuşma yaparak şöyle dedi.’’Kuruluşumuz, 2006 yılından bu yana camiamızın çıtasının yükseltilmesine yönelik Housekeepıng Olimpiyatları, entegre fabrikalara eğitim organizasyonları, kat şefliği kursları, Housekeepıng istihdam projeleri ve eğitim seminerleri gibi sayısız çalışmalara imza attı. Bunun yanı sıra her biri ayrı başlıklar altında 154 eğitim semineri gerçekleştirdik. Ülkemiz ve bölgemiz turizminin geleceği adına üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Bugün burada gördüğüm tablo yıllardan bu yana, turizm ve Housekeepıng camiası adına uğraşlarımızın, mücadelelerimizin, çabalarımızın boşa gitmediğini gösteriyor. Camiamızın değerli mensupları başta olmak üzere, bizlerden, emekçilerden desteğini esirgemeyen çözüm ortaklarımız başta olmak üzere, emekçinin sesine ses olan değerli medya kuruluşlarımıza ve tüm dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.
‘’İŞVERENLERE VE EMEKÇİLERE SESLENİYORUM ‘’
Yeni konuşmasına şöyle devam etti ’’İki yıldan bu yana yani pandemi süresince, kalifiye personel konusunda sektör hızla kan kaybetmeye devam ediyor. İşverenlere buradan sesleniyorum. Kadrolarınızı şimdiden kurun. Kayıpları telafi etme konusunda geç kalmadan çok ciddi çalışmalar yapılması gerekiyor. Aksi halde 2022 sezonunda ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağız. Bu konuda saygıdeğer işletmecilerimize çok iş düşüyor. Geçmişte yapılan hataların yapılmaması, yani Nisan Mayıs aylarını beklemeden kadroların kurulması kayıplara yönelik ciddi çalışmalar yapılması büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda emekçilerimize de sesleniyorum. Sizlere sahip çıkan, mümkün olduğunca erken çağırıp, geç bırakan işletmelerinize sahip çıkın, Son dakikaya kadar bekleyip üç kuruş fazla vererek, hazıra konan, eleman çalmaya çalışan tesislerin sizleri kandırmasına izin vermeyin. Emekçiye ve turizme en çok zarar onlar veriyor. Size sahip çıkan işletmelerinize sizlerde sahip çıkın. ’’dedi.
TOPUZEL, TEŞEKKÜR ETTİ
Dernek başkanı Sevgi Topuzel ise ’’ Öncelikle derneğimizin buralara gelmesinde büyük katkıları olan Sayın Onursal Başkan ve Başdanışmanımız Hakan Halit Yeni başta olmak üzere, geçmiş dönem başkanlarımıza, eğitim, denetleme ve proje kurullarımıza, değerli meslektaşlarımıza ve bugün burada bizlere desteğini esirgemeyen NİLCO yönetimine ve Sultan Sipahi Resort Otel yönetimine tüm camiamız adına teşekkürü bir borç biliriz. 18-21 Ocak tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Anfaş Otel Ekipmanlar Fuar etkinliğimizle birlikte, mesleğimiz ve turizm adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.
NİCO VE SULTAN SİPAHİ YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDİLDİ
Konuşmaların ardından Uygar Selvi’nin sunumuyla maliyeti etkileyen faktörler ve maliyetin düşürmesi konulu seminer gerçekleştirildi. Seminer sonrasında ise destek ve katkılarından dolayı NİLCO Akdeniz bölge müdürü Uygar Selvi, satış sorumlusu Talha Yücen, Sultan Sipahi Resort Otel Yön. Krl. Üyesi Adnan Sipahioğlu ve Hk müdürü Hasne Yavuz’ a Hoted camiası adına teşekkür edilip, çiçek takdim edildi.''

HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 119
Bugün Tekil 42
Toplam Tekil 247918