• TURİZM EMEKÇİLERİ BULUŞTU, KURSİYERLER SERTİFİKALARINI ALDILAR!
  • 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
ÜLKE TURİZMİNİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMALARA EN ÜST SEVİYEDEN DEVAM
18-21 Ocak 2022 tarihleri arasında Anfaş çatısı altında gerçekleştirilecek olan 32. Anfaş Hotel Equipment fuarına her yıl olduğu gibi HOTED de yerini alıyor.
Türkiye’nin en büyük HORECA fuarı, Anfaş çatısı altında buluşuyor. 18-21 Ocak 2022 tarihleri arasında Anfaş çatısı altında gerçekleştirilecek olan 32. Anfaş Hotel Equipment - Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ve 28. Anfaş Food Product - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, sektörün daha iyi hizmet sunabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçları karşılamaya hazırlanıyor. Oldukça geniş bir kapsamla gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük HORECA Fuarı; 32. Anfaş Hotel Equipment ile endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları, otel tekstili, mobilya, yatak ve dekorasyon malzemeleri, buklet ve sarf malzeme ekipmanları, aydınlatma ve elektrik malzemeleri, park, bahçe, plaj malzemelerini, 28. Anfaş Food Product ile bakliyat, hububat, baharat, katı ve sıvı yağlar, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller, katkı malzemeleri, deniz ürünleri, donmuş gıdalar ve içecek sektörlerini aynı çatı altında buluşturacak.
HOTED DE YERİNİ ALACAK
HOTED Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni de, "Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği olarak, üyelerimizi ve meslektaşlarımızı mesleğimizle ilgili turizm sektöründe değişen ve gelişen yeniliklerden haberdar etmek, yeni kaynak ve teknolojilerden yararlandırmak adına Türkiye’nin en büyük, en çok ziyaret edilen dünya markalarının ve ülkemizin en iyilerinin bir araya geldiği fuar olma özelliğine sahip olan, HOTED camiası ve HK camiasının buluşma noktası olarak gördüğümüz 32. Anfaş Hotel Equipment 2022 fuarında dostlarımızla, çözüm ortaklarımızla ve camiamızın değerli mensupları ile bir kez daha buluşmaya hazırlanıyoruz. Alanya’mızı ve Housekeepıng (Kat Hizmetleri) camiasını temsilen, sektördeki çözüm ortaklarımızla ve turizm camiasının saygıdeğer mensuplarıyla 14. kez bir araya gelmekten onur duyacağız.
DAVET ETTİ
Bilindiği üzere Antalya Anfaş Hotel Equipment fuarı gibi uluslararası büyük bir fuarda neonlara Alanya ve Housekeepıng ismini yazdıran tek kuruluş olma özelliğine sahibiz. Bu tür organizasyonlarla Housekeepıng camiası olarak birlik ve beraberlik olgusunun oluşmasına katkı sağlayacağı gibi, değişen ve gelişen teknoloji dünyasının yeniliklerinden yararlanacağımıza hiç şüphe duymuyoruz. 19 Ocak Çarşamba ve 20 Ocak Perşembe saat 10.45’de başlamak üzere, turizmin başlıca sorunları konulu 2 önemli panel gerçekleştireceğiz. Turizmin, sevilen, tanınmış, kendi dallarında duayen ve oldukça başarılı isimlerin katılımıyla gerçekleştireceğimiz panellerin akabinde, üyelerimizle birlikte çözüm ortaklarımızı ziyaret edip, fikir alış verişinde bulunacağız. 18 Ocak Salı, 21 Ocak Cuma günleri ise standımızda çözüm ortaklarımızı ağırlayıp, önümüzdeki sezonlar için istişarelerde bulunacağız. Siz saygı değer turizmcilerimizi, camiamızın değerli mensuplarını ve kıymetli çözüm ortaklarımızı 18-21 Ocak tarihleri arasında Anfaş Otel Ekipmanları fuarına ve standımıza davet ediyoruz" dedi.

HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 158
Bugün Tekil 183
Toplam Tekil 252119