• 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - İYİ Kİ VARSINIZ
  • BİZ BÜYÜDÜKÇE BÜYÜMEYE DEVAM BİR AİLEYİZ
  • ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI ZİYARET ETTİK
  • SEKTÖRÜN VE EMEKÇİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  • Housekeepıng Camiası Bodrum'da Buluştu!
  • NİSAN SONUNA KADAR TURİZM BÖLGELERİNDEKİ  LİSE VE ÜNİVERSİTELERDE 7 PANEL
  • HOTED'DEN GÖZ KAMAŞTIRAN BALO
  • TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED, Vikingen Resort Otel'in ev sahipliğinde, kendi alanının en iyilerinden biri olan Delfin Tekstil'in destek ve katkılarıyla tekstil konulu 158’inci eğitim seminerini gerçekleştirdi.
Seminere, HOTED yönetimi, üyeleri ve Delfin tekstil yönetiminin yanı sıra, kat hizmetleri müdürleri, çamaşırhane ve meydan şefleri, Prohijyen, Akdeniz hijyen ve Özak insan kaynakları firmalarının temsilcileri, meslek örgütlerinin başkanları ve yöneticileri katıldı.
Dernek başkanı Sevgi Topuzel’in açılış konuşmasıyla başlayan ve Housekeepıng camiasının, sektörün bileşenlerinin büyük ilgi gösterdiği seminerde, otellerin maliyet açısından en büyük kalemlerinden birini teşkil eden tekstil konusu masaya yatırıldı. Delfin tekstil yönetim kurulu başkanı Yunus Özdemir ve satış pazarlama müdürü Kenan Dağaynası’nın sunumuyla, fabrikadan otellere geliş aşamasından, koruma ve kullanım koşullarında dikkat edilmesi gereken tüm önemli detaylar anlatıldı. "
YENİ, ‘20 YILDIR TURİZM VE MESLEK ADINA ÇALIŞTIK ÇOK MÜCADELE VERDİK’
‘"’Her biri farklı başlıklar altında 158 eğitim semineri, 8 kat şefliği kursu, uluslararası fuarlarda 8 Housekeepıng olimpiyatı, 5 entegre fabrika gezisi, 3 Çanakkale şehitlik organizasyonu, 14 Ramazan yemeği, 14 Housekeepıng yıldönümü kuruluş balosu, 5 Üniversite ve meslek lisesi paneli, 8 kahvaltı organizasyonu, çevre, kimsesiz çocuklar gibi onlarca toplum yararına sosyal organizasyonlar, pandemi dahil, kuruluşumuzdan bu yana 900’ün üzerinde yardım paketi, 50’nin üzerinde elektrik faturalarının ödenmesi, 10’un üzerinde kira yardımı, ( kıymetli iş insanlarımız aracılığı ile) Kat hizmetleri istihdam projesi gibi daha sayamadığımız sektör ve camia adına yüzlerce çalışma gerçekleştirdik. İlaveten işletmeler arası koordinasyonu sağlayarak, işletmelerimize ve meslektaşlara gerekli desteğin verilmesi ve kardeş derneklerimizle işbirliği içerisinde hareket edip, yine mesleğimiz ve ülkemiz, bölgemiz turizminin yarınları için birçok çalışma yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. ‘’
‘ÇOK ENGELLERLE VE ZORLUKLARLA DA KARŞILAŞTIK’
‘’Yıllardır bütün bunları yaparken birçok engel ve sorunlarla da karşılaştık, mücadele ettik hala da etmeye devam ediyoruz. Tüm camiamız, turizm kamuoyu şunu bilmelidir ki birlik ve beraberlik içerisinde her ne şartta olursa olsun, mesleği ve sektörü daha ileri taşıyabilmek için mücadelemize ve çalışmalarımıza en üst perdeden devam edeceğiz.’’ dedi.
Yeni’nin konuşmasının ardından yaklaşık 3 saat süren seminer sonunda HOTED’in eğitim, etkinlik ve faaliyetlerine katkı sağlayan Delfin tekstil yönetimine, seminere ev sahipliği yapan Vikingen Resort Otel operasyon müdürü Ziya Gedik’e ve Hk müdürü Hüsniye Faydacı'ya HOTED camiası adına teşekkür edilip, çiçek takdim edilirken, katılımcılarla birlikte HOTED kuruluş pastası kesip, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 119
Bugün Tekil 44
Toplam Tekil 247920