• HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
  • Housekeepıng camiası Fethiye’de buluştu
  • HOUSEKEEPING CAMİASI FETHİYEDE BULUŞUYOR
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARIMIZDA OTELLERİMİZ 2017

Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA), 18 - 21 Ocak 2017 tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve Türkiye`nin en çok ziyaret edilen fuarı olma özelliğine sahip olan Uluslararası Antalya ANFAŞ 28 Hotel Equipment 2017 Fuarına,TOLKAR Çamaşırhane ekipmanlarının ana sponsorluğunda Hoted Alanya Uluslararası 5.Housekeepıng olimpiyatlarıyla bir kez daha resmen damga vurdu.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen fuarında 5. Housekeeping Olimpiyatları eğlenceli, bir o kadar da renkli görüntülere sahne oldu. Turizm Okulları ve Oteller olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen olimpiyatlarda, yarışmacılar; hızlı ve standartlara uygun yatak yapımı,towelorigami (havluylafigürler oluşturma), elektrikli süpürge ile hızlı süpürme, hızlı mopla süpürme, basket atma, mumya adam gibiçeşitli kategoride yarışarak hünerlerini sergilediler.Titizlikle hazırlanan olimpiyatların Jüri üyeliklerini ise İsmet Ergüleç, Hızır Bozdoğan, süleyman Çınaroğlu, Cüneyt Kuru, Halil Öncü, Hüseyin Çağlar İnce, Nurhan Özcan, Hakan Halit Yeni, Hüseyin Varol, Emir Hepoğlu, Ali Baki Kazancı ve Gülsüm Ayar Yılmaz gibi turizmin duayenleri, tanınmış renkli simaları üstlendi.

YENİ, OLİMPİYATLAR SADECE HOUSEKEEPING MENSUPLARI İÇİN DEĞİL, TURİZMİN GELECEĞİ İÇİNDE ÇOK ÖNEMLİ!
HOTED Alanya’nın kurucusu, Onursal Başkanı ve Baş Danışmanı Hakan Halit Yeni, farkındalık yaratmak ve mesleğin renkli yüzünü sergilemek adına olimpiyatların Housekeeping mesleği ve Türk turizmi adına çok önemli olduğunu söyledi. Yeni;“Housekeeping departmanı konaklama sektörünün, yüzü aynasıdır. Sağlıklı yaşamın korunması ve geri dönüşüm turizminin yegane teminatıdır. Turizmde sürdürülebilirlik adına, Housekeepingin her yönüyle geliştirilmesi, çıtasının yükseltilmesi sadece bu mesleğin mensupları için değil, işletmecilerimiz, yatırımcılarımız ve tüm turizm camiamız içinde çok büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda çalışmalarımıza desteğini esirgemeyen herkese canı gönülden bir kez daha teşekkür eder, saygı ve şükranlarımızı sunarız. Dostlarımızın da destek ve katkılarıyla yapılan bu ve benzeri çalışmalar sayesinde Housekeeping departmanıher yıl daha da önem kazmaya devam ediyor. Özellikle gençlerimize Housekeepingdepartmanını sevdirmek ve mesleğe tercih edilirliği arttırmak adına, çalışmalarımıza en üst seviyeden devam edeceğiz”dedi. Yeni, “turizm okullarının yarışmalara göstermiş oldukları ilgi, alaka ve katılım memnuniyet verici bir buyuta ulaşmıştır”ifadelerini kullandı.

DERNEK BAŞKANI SAYLAR, MEMNUNUZ
Dernek başkanı Tarık Saylar ise, “Bu yıl olimpiyatlara olağanın çok üstünde bir talep var. Yoğun bir katılımla karşılaştık, olimpiyatlar başta olmak üzere Housekeeping mesleğine gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnunuz. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada çalışmalarımıza ara vermeden, tüm hızıyla devam edeceğiz. Ayrıca olimpiyatlar başta olmak üzere, Hoted ’in çalışmalarına, etkinliklerine destek veren, katkı sağlayan herkese tüm camiamız adına teşekkür ediyoruz’’ dedi. 
Bu yıl Pakistan’nında katıldığı olimpiyatlarda derece alan okullar ve oteller ise şu şekilde;
Turizm Okulları Kategorisi 
1’ci Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2. Pamukkale Sema Abdurrahman Karamanoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, 3. Manavgat Şule Muzaffer Teknik Anadolu Lisesi olurken Oteller Kategorisinde ise 1’ CiAsya BeachResort Otel, 2. Pakistan heyeti, 3.LaguınaBeachResort Otel kazandılar.

Dereceye giren yarışmacılar, kupa ve madalyalarla ödüllendirildi. Turizm Okulları kategorisinde 1'nci olan Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine, Jüri heyetinde görev alan Serius Delüx Otel Genel Müdürü İsmet Ergüleç tarafından iki gün tatil hediye edildi. Oteller kategorisinin 1'ncisi Asya BeachResort Otel yarışmacıları ise, jüri üyesi ALTİD başkan yardımcısı Hızır Bozdoğan tarafından yine iki gün tatille ödüllendirildi. Pakistan'dan katılan heyete ise jüri özel ödülü olarak Afyon Grand Özgül Termal Otel Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu tarafından iki günlük tatil hediye edildi. Ayrıca yarışmalara katılan tüm yarışmacılara jüri üyeleri tarafından katılım sertifikası ve olimpiyat tşörtü hediye edildi. Dört günlük fuarda, iki gün süren organizasyona destek veren, katkı sağlayan firmalara plaket takdim edildi. Toplu hatıra fotoğrafı çekilerek yarışmalar muhteşem bir finalle sone erdi.


HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLAR ARASI 6. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

DİKKAT EKSİKLİĞİ VE ETKİLİ İLETİŞİM - TÜRK TURİZMİNDE HOUSEKEEPING
Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Erkan
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 5. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 45
Bugün Tekil 42
Toplam Tekil 154347