• HOTED 1,5 YIL SONRA KAHVALTIDA BULUŞTU
  • İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI OKULLAR BÖLÜMÜ
HOTED, ULUSLARARASI ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARINDA RÜZGAR GİBİ ESTİ 
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ALANYA), 16 - 19 Ocak 2019 tarihlerinde kapılarını 30. kez ziyaretçilerine açan ve Türkiye`nin en çok ziyaret edilen fuarı olma özelliğine sahip olan Uluslararası Antalya ANFAŞ Hotel Equipment 2019 Fuarına, TOLKAR Çamaşırhane ekipmanlarının ana sponsorluğunda katıldı.

"AMACIMIZ FARKINDALIK YARATMAK"

HOTED’ in kurucusu, Onursal Başkanı ve Baş Danışmanı Executive Hk müdür Hakan Halit Yeni, olimpiyatlara destek veren, katılan ve katkı sağlayanlara teşekkür etmesiyle başladığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi. ‘’ 11. Kez katılıp, 7. Kez gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatlarımıza Türkiye’nin dört bir yanından katılan meslektaşlarımızla ve çözüm ortaklarımızla bir araya gelmenin ve housekeepıng camiasını en üst perdeden temsil etmenin onurunu, gururunu yaşıyoruz. Farkındalık yaratmak ve mesleğin renkli yüzünü sergilemek adına olimpiyatların Housekeeping mesleği ve Türk turizmi adına çok önemli olduğunun altını bir kez daha çiziyorum diyen Yeni; “Housekeeping departmanı konaklama sektörünün, yüzü aynasıdır. Sağlıklı yaşamın korunması ve geri dönüşüm turizminin yegane teminatıdır. Turizmde sürdürülebilirlik adına, housekeeping in her yönüyle geliştirilmesi, çıtasının yükseltilmesi sadece bu mesleğin mensupları için değil, işletmecilerimiz, yatırımcılarımız ve tüm turizm camiamız için de çok büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda çalışmalarımıza desteğini esirgemeyen herkese canı gönülden bir kez daha teşekkür eder, saygı ve şükranlarımı sunarım. Dostlarımızın da destek ve katkılarıyla yapılan bu ve benzeri çalışmalar sayesinde housekeeping departmanı her yıl daha da önem kazmaya devam edecektir. Özellikle gençlerimize housekeeping departmanını sevdirmek ve mesleğe tercih edilirliği arttırmak adına, çalışmalarımıza en üst seviyeden devam edeceğiz.‘’dedi. Yeni, “turizm okullarının yarışmalara göstermiş oldukları ilgi, alaka ve yüksek katılımın memnuniyet verici olduğunu, önümüzdeki yıl bir değişikliğe giderek, artık ilk üçü değil, tüm kategorilerde birinci seçeceklerini dolayısıyla katılımcıların emek, çaba ve harcadıkları zamanın karşılığında daha çok mutlu olmalarının sağlanacağının müjdesini verdi.

DERNEK BAŞKANI TOPUZEL, "MEMNUNUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Dernek başkanı Sevgi Topuzel, “ HOTED Housekeeping olimpiyatlar başta olmak üzere, desteğini esirgemeyen ana sponsorumuz TOLKAR başta olmak üzere, kullanılan ekipmanlarda, ulaşımda, ikram gruplarımızda ve olimpiyatlarımızda ihtiyaç duyduğumuz her konuda bizlere desteğini esirgemeyen çözüm ortaklarımıza, bizleri onurlandıran, turizmcilerimize, meslektaşlarımıza, saydı değer jüri üyelerimize, geçmiş dönem başkanlarımıza, yönetim kurulumuza, katılan ve katkı sağlayan üye ve meslektaşlarımıza en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada çalışmalarımıza ara vermeden, tüm hızıyla devam edeceğiz’’ dedi.

7. uluslararası Housekeeping Olimpiyatlarda derece giren okullar ve oteller ise şu şekilde;

TURİZM OKULLARI KATEGORİSİ

1.Manavgat Fethi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2. Evliya Celebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3. Serik İMKB mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken, Oteller Kategorisinde ise 1. Ütopia Wörld Resort Otel, 2. Cesurlar. 3. Fırst Class Resort, Jüri özel ödülü Portobello Resort Otel kazandılar.

Dereceye giren yarışmacılar, kupa ve madalyalarla ödüllendirilerek, olimpiyat tişörtleri hediye edildi.. Ayrıca yarışmalara katılan okul ve otellere kurum ve kuruluşları adına jüri üyeleri tarafından katılım plaketleri takdim edildi. Dört günlük fuarda, iki gün süren organizasyona destek veren, katkı sağlayan firmalara ve jüri üyelerine teşekkür plaket takdim edilmesiyle birlikte, toplu hatıra fotoğrafı çekilerek yarışmalar muhteşem bir finalle sone erdi.

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 2
Dün Tekil 55
Bugün Tekil 21
Toplam Tekil 168992