• HOTED 1,5 YIL SONRA KAHVALTIDA BULUŞTU
  • İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
  • HOTED AGC' yi ziyaret Etti
  • HOTED’DEN VİRÜSLERLE MÜCADELE VE KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
  • 1. HOUSEKEEPING VE TURİZM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU
  • TURİZM SORUNLARI TARTIŞILDI
  • HOTED, ANTED, TÜRSAD DAYANIŞMASI
  • 90 BİN EMEKÇİ İŞSİZ
  • HOTED ANITKABİR’DE!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 ŞUBAT 2019 EĞİTİM SEMİNERİNDEN KARELER
Kuruluşundan bu yana kendi camiasına ve turizme yönelik gerçekleştirmiş olduğu eğitim, etkinlik ve faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren HOTED, 26 Şubat Salı günü WİNTERHALTER Firmasının sponsorluğunda, Ekem eğitim ve danışmanlık merkezinin katkılarıyla SUNPRIME NUMA BEACH Otel’in ev sahipliğinde, sezon öncesi iş güvenliği ve işçi sağlığı konulu 146’cı eğitim seminerini rekor bir katılımla gerçekleştirdi.
Bir süre önce genel kurulunu gerçekleştiren ve yeni yönetimini seçen HOTED 2019. İlk seminerinde adeta katılım rekoru kırdı. HOTED camiasının büyük ilgi gösterdiği seminere, onursal başkan ve başdanışman Executive Housekeeper Hakan Halit Yeni, , Ekem eğitim ve danışmanlık merkezi yönetim kurulu başkanı, konuk eğitimci Ayhan Önal, WİNTERHALTER Akdeniz bölge müdürü Erkan Bircan, bölge müdür yardımcısı Kaan Ertunç, NUMA otelleri genel müdürü Mahir Oktay ve sektörde faaliyet gösteren Hijyen firmalarının temsilcileri katıldı.

CAMİAMIZIN İLGİSİ HEYECANIMIZI ARTTIRIYOR. SİZLERLE GURUR DUYUYORUM.
Seminer öncesi açılış konuşmasını onursal başkan ve başdanışman Hakan Halit Yeni yaptı. Yeni,’’ Kurulduğumuz 2016 yılından buyana camiamızın çıtasının yükseltilmesine yönelik ve hakkettiği konuma gelebilmesi için, Housekeepıng olimpiyatları, entegre fabrikalara eğitim organizasyonları, kat şefliği kurslarımız, hayata geçirdiğimiz Housekeepıng istihdam projelerimiz gibi sayısız çalışmalara naçizane imza attık. Bunun yan sıra kuruluşumuzun asli görevi olan ve her biri ayrı başlıklar altında 146 eğitim semineri gerçekleştirdik. Bugüne kadar kuruluşumuzda görev alıp, mesleği için, turizmin geleceği için canla başla çalışan üyelerimize ve faaliyetlerimize sivil toplum bilinciyle mesleği adına sahip çıkan tüm meslektaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bugün burada gördüğüm tablo yıllardan buyana, turizm ve Housekeepıng camiası adına uğraşlarımızın, çabalarımızın, çalışmalarımızın boşa gitmediğini gösteriyor. Sizler bu bilinçte olduğunuz ve bu çatıya sahip çıkmaya devam ettiğiniz sürece, yönetim kurulumuzda görev alan üyelerimizin, bizlerin heyecanı ve mücadele etme azmi artıyor. Onursal başkan ve başdanışman olarak sizler gurur duyuyorum. Yeni yönetim kurulumuz sizler yani camiamız adına çalışmalarına en üst perdeden devam ediyorlar. Bundan sonraki seminerler sizlerden gelen talepler dikkate alınarak, ihtiyaç duyulan konular doğrultusunda gerçekleştirilmeye devam edecek ’dedi.

TOPUZEL, TEŞEKKÜR ETTİ. 
Dernek başkanı Sevgi Topuzel ise’’ Yeni yönetim olarak 2019. İlk seminerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Öncelikle derneğimizin buralara gelmesinde büyük katkıları olan başta sayın onursal başkan ve baş danışmanımız olmak üzere, geçmiş dönem başkanlarımıza, yönetim kurullarında görev almış üyelerimize, eğitim komite başkanımıza, denetleme ve proje kurullarımızda görev alan üyelerimize, kuruluşumuzun yanında yer alıp, bizlerle beraber bu yolda mesleği adına samimi olarak yürüyen tüm üye ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün burada bizlere desteğini esirgemeyen WİNTERHALTER yönetimine, Ekem eğitim ve danışmanlık merkezi sahibi Sayın Ayhan Önal'a, yoğun bir katılım sağlayan siz üye ve meslektaşlarımıza, yönetim kurulumuz ve camiamız adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

GENEL MÜDÜR MAHİR OKTAY, HOTED’in ÇALIŞMALARINA DESTEĞİMİZ SONSUZ
Numa otelleri genel müdürü Mahir Oktay’’ Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Sivil toplum, yani meslek kuruluşu bilinciyle hareket edip, birlik ve beraberlik içinde, mesleğiniz adına son derece yararlı başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz. Takdir ediyorum ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Kapılarımız turizm adına gerçekleştirilen bu tür yararlı çalışmalara her zaman açıktır. Sizlere desteğimiz her zaman olduğu gibi devam edecek, sizleri bir kez daha kutluyorum’’ dedi.
HOTED 6. DÖNEM KAT ŞEFLİĞİ KURSLARINI BİTİREN KURSİYERLERİN SERTİFİKALARI VERİLDİ
Konuşmaların ardından WİNTERHALTER’in kısa tanıtımının akabinde, Ekem eğitim ve danışmanlık merkezi sahibi Ayhan Önal'ın sunumuyla İş güvenliği ve işçi sağlığı konulu seminer gerçekleştirildi. Seminer sonrasında, kursiyerlerin sertifikalarının takdim edilmesiyle birlikte, destek ve katkılarından doları Mahir Oktay, Ayhan Önal, Erkan Bircan, Kaan Ertunç ve Günay Demirel'e HOTED camiası adına teşekkür edilip, çiçek takdim edildi.

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

6.ULUSLARARASI HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI & ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI
17-18-19-2O Ocak 2018 Tarihlerinde 29’ uncusu gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği Housekeeping olimpiyatları, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 55
Bugün Tekil 26
Toplam Tekil 168996