• TÜM TURİZM EMEKÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜRLER - DİGİ-Z MEDYA
  • HOTED, ALANYA HUZUREVİ SAKİNLERİNİ AĞIRLADI!
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SEKTÖR İÇİN
  • YİNE YENİDEN YENİLİKLERLE ANFAŞ'TA BULUŞMAYA HAZIRLANIYORUZ
  • İSTANBUL HEDD YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
  • HOTED Geleneksel Bahar Balosu ile sezona start verdi
  • HOTED GELENEKSEL 15.İFTAR YEMEĞİ
  • HOTED 157. SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
  • HOUSEKEEPİNG CAMİASI 2022 TURİZM SEZONUNUN STARTINI MARMARİS'TEN VERDİ!
  •  EMEÇİNİN VE TURİZMİN SORUNLARINI BODRUM'DA MASAYA YATIRDILAR!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
HOTED ANFAŞ'A DAMGA VURDU

Antalya ANFAŞ Hotel Equipment – 31.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile ANFAŞ Food Product – 27.Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas 2020 Fuarı eş zamanlı olarak Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi.
Fuarın en dikkat çeken ve en önemli etkinliklerinden birisi de Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği tarafından düzenlenen ve tüm Hk derneklerinin katılımıyla gerçekleştirilen 8.Uluslararası Housekeeping Olimpiyatları oldu. Tolkar Çamaşırhane Ekipmanlarının destek ve katkılarıyla gerçekleştirilen ve hazırlıklarına aylar öncesinden başlanan Olimpiyatlar oldukça heyecanlı ve renkli görüntülere sahne oldu. Emir Hepoğlu'nun eğlenceli sunumu ile gerçekleştirilen, oteller ve okullar olarak iki gün süren Olimpiyatlarda 4 ana konu üzerinde yarışmaya katılan ekipler hünerlerini sergilediler.

Olimpiyatların jüri üyeliklerini tanınmış simalar yaptı.

Okullar bölümünde; Alanya gazeteciler cemiyeti başkanı Gaye Coşkun, Kent konseyi başkanı ve Alanya Altav yönetim kurulu üyesi Nurhan Özcan, Onursal başkan başdanışman Hakan Halit Yeni, turizmci Hk müdürü Hüseyin Varol, Turizm ahibi gazeteci Halil Öncü, Grand Özgül Termal Otel genel müdürü Süleyman Çınaroğlu, Tolkar yönetim kurulu üyesi Cenker Karace, Oteller bölümünde ise Alanya Turistik işletmeciler Derneği Altid ikinci başkanı, turizmci Hızır Bozdoğan, Adam ve Eva Otel Hk müdürü Nurhayat Altay, Bodrum Hk derneği başkanı Recai Akman, Fethiye Hk derneği başkanı Gülsüm Ayar, Hk dergisi genel yayın yönetmeni Alpay Erus, Antalya Hk derneği başkanı Sümeyra Yılmaz gibi, turizm ve basın camiasının tanınmış simaları olimpiyatlara jüri üyesi olarak katılıp, destek verdiler,

Onursal başkan, ’amacımız farkındalık yaratmak’

Housekeepıng derneklerinin kurucusu, Onursal Başkanı ve Baş Danışmanı Executive Hk Müdürü Hakan Halit Yeni, Tolkar yönetim kurulu başkanı Cenk Karace başta olmak üzere, olimpiyatlara destek veren, katılan ve katkı sağlayanlara teşekkür ederken, asıl amacın farkındalık yaratmak, mesleği sevdirmek, Housekeepıng departmanına yönelik tercih edilirliği arttırmak ve mesleğin renkli yüzünü sergilemek adına olimpiyatların Housekeeping mesleği ve Türk turizmi adına çok önemli olduğunun altını çizip, yarışmalara katılan tüm otel ve okulların Hoted'in birincisi olduğunu söyledi. Yeni, ayrıca olimpiyatların akabinde Şubat 2020 tarihlerinde Housekeepıng çalıştayına hazırlandıklarını da söyledi.

Dernek başkanı Topuzel, ‘teşekkür ediyoruz’

Dernek başkanı Sevgi Topuzel ise ‘’ Ana sponsor Tolkar başta olmak üzere, çok değerli jüri üyelerimize, Fethiye, Bodrum, Antalya gibi diğer şehirlerimizden gelen Housekeepıng derneklerimizin değerli başkanlarına, yarışmalara katılan otellerimize ve okullarımıza, desteğini esirgemeyen firma dostlarımıza ve çok değerli üyelerimize, kısacası yanımızda yer alıp, katılan katkı sağlayan herkese, kuruluşumuz Hoted adına tüm içtenliğimizle teşekkür ediyoruz’ ’dedi.

Geleceğin turizmcileri ve profesyoneller yarıştılar.

Turizm Okullarının yer aldığı geleceğin turizmci yarışmacıları ve Otellerin yani profesyonellerin yarıştığı; hızlı ve standartlara uygun yatak yapımı, towel origami (havluyla figürler oluşturma), basket atma, mumya adam gibi çeşitli kategorilerde yarıştılar.
Olimpiyatlarda dereceye giren okullar ve oteller ise şu şekilde; Oteller bölümünde, genel 1’ci Avena Otel 2’ci Gold Island, 3’cü Grand Özgül Termal, kategori birinciliklerinde ise, Grand Özgül Otel, Raymar Otel ve Avena Otel oldu.

Okullar bölümünde; Genel birinci Manavgat Fethi Yılmaz, ikinci Denizli Sema Abdurrahman Karamanoğlu, üçüncü Amasra Bartın mesleki Anadolu lisesi, kategori birinciliklerinde ise, Afyon Emir Murat Özdilek, Fethi Yılmaz Sezer , Sema Abdurrahman Karamanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi dereceye girdiler. Yarışmalarda dereceye girenlere madalya kupa gibi çeşitli hediyelerin yanısıra, genel birinci, ikinci ve üçüncülere para ve altın gibi çeşitli ödüllerle, ödüllendirildiler.

Yarışmalara Burdur’dan konul olarak katılan Şehit Hakan Aktürk özel eğitim meslek okuluna ise jüri özel ödülü verildi. Yarışmacılara ödülleri jüri üyeleri ve ana sponsor Tolkar yönetim kurulu başkanı Cenk karece tarafından takdim edildi.


HOTED 2023 OLİMPİYAT KATILIM FORMU
Detay için tıklayınız ...

Hoted Akademi Kat Şefliği Kursları
Hoted Akademi Eğitim Komitesi başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

Hoted Uluslararası Housekeepıng Olimpiyatları
Saygıdeğer dostlarımız, değerli üye ve meslektaşlarımız, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz HOTED ....
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED’in olağan genel kurulu 14. 11 2021 saat 14.00’ de yazılı gündeme göre Alanya Hoted dernek merkezinde gerçekleştirilecektir.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 8. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;
Detay için tıklayınız ...

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI
Değerli üye ve meslektaşlarımızı, saygı değer dostlarımızı eğitim seminerimize bekliyoruz.
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN
Hoted Akademi Eğitim Komite Başkanlığımızca her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kat şefliği...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA ULUSLARARASI 7. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED ) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN!
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Alanyanın olağan genel kurulu...
Detay için tıklayınız ...

HOTED ALANYA 6.HOUSEKEEPİNG OLİMPİYATLARI 2018 YARIŞMALARIN PUANLAMA KRİTER
Detay için tıklayınız ...

Online Ziyaretçi 1
Dün Tekil 105
Bugün Tekil 48
Toplam Tekil 239671